מנעולן בצפת, מנעולנים צפת, המקצועיים 24/7

פורץ מנעולים בצפת

מנעולנים בצפת

מחפשים עכשיו פורץ מנעולים בצפת וגם מנעולן מורשה? אנו במנעולן בצפון מתמחים בפריצת כספות  בפריצת מנעולים לרכב, פריצת דלתות של דירות התקנת קודנים ותיקון קודנים, החלפת מנעולים וצילינדר בצפת.

המפתח אבד לכם ועכשיו מחפשים מנעולן בצפת שמתמחה גם בתור פורץ מנעולים ומנעולן מוסמך ומורשה בצפת, מנעולן בצפת והסביבה!

מומלץ שהמפתחות ימצאו אצל מנעולן אמין מצפת – מנעולן מורשה חברת רב-בריח – דלת שריונית חוסם – דלתות פל רז ורשפים- והוא מחליף המנעולים והמנגנונים לדלת שביקשתם, התקנת מנעול כספת עליון, מתקין דלתות פלדלת .שירותי פריצת מנעולים וכל נושא המנעולנות

פורץ דלתות

המנעולנים בצפון הארץ בצפת הנותנים עבודת מנעולנות ופריצה בצפת, 24 שעות 7 ימים בשבוע, גם בסופ"ש. המנעולנים בצפון ובצפת מתקינים מוצרים מקוריים בלבד, מחברות ומהדגמים הטובים שיש הכולל מתן אחריות על כל עבודת המנעולנות הכולל פריצת דלתות נעולות עם הכלים הטובים שיש למנעולנים בצפון ובייחוד למנעולן בצפת.

מנעולן מורשה בצפת מציע שירות מנעולן בכל נישת המנעולנות: פורץ מנעולים, פורץ רכבים, פורץ דלתות בצפת, פורץ כספות , התקנת מחזיר דלת, תיקון דלתות, תיקון מנעולים, החלפת מנעולים וצילינדרים מכל הסוגים, צילינדר רב-בריח, צילינדרים חברת מולטילוק,ו mt5, קבא, אווה וכל המנעולים הטובים שמייצרים היום

אנו המנעולנים בבצפת מתקינים עינית דיגיטלית לדלת, התקנת מנעול כספת כגון מנעול כספת עליון איטלקי גואל מנעול כספת עליון מעוד דגמים, התקנת מנעול חשמלי לשערים ולכניסה לבתים, החלפת מנגנון לדלת ומנעול לדלתות רב-בריח, החלפת מנעול לדלתות חוסם, החלפת דלתות של מחסן, החלפת מנגנון לשערי כניסה למוסדות ולמגורים, התקנת והחלפת ידיות בהלה ותיקון דלתות בצפת, התקנת דלתות לחדרים ולכניסה לבית, החלפת ידיות לדלתות, תיקון דלתות לדלת ממד ועוד מגוון רחב שמנעולנים מומחים מצפת לכל תחום המנעולנות יודעים לתת שירות בתחום המנעולים והדלתות.

 מנעולן מורשה בצפת ממנעולן בצפון 24/7. 

תיקון דלתות בצפת

אצלנו בבמנעולן בצפון בצפת וסביבתה מתקנים גם את כל סוגי הדלתות:

  • תיקון דלתות פלדלת זה זו העבודה שמידי פעם צריכים לעשות איזון דלת או גם החלפת המנעול והצילינדר בדלת, יש תרחישים של כיוון הסף התחתון בדלת התופעה קיימת בדלתות פלדלת רב בריח ושריונית חסם דלתות פלרז ורשפים, זה חלק ניקר ממה שמנעולנים בצפת מומחים.
  • תיקון דלת רב בריח, דלת חסם שריונית, דלתות רשפים ועוד. ישנם מקרים שכיבוי אש פורצים דלת ואנו המנעולנים נדע איך לתקן או להחליף את הדלת.
  • תיקון דלתות מעץ – כגון החלפת משקוף, צביעת משקוף לדלת, קיצור הדלת לאחר ריצוף שלא כל מנעולן יודע. המנעולים הקיימים בדלת עץ הם מנעולים חבויים לדלת כגון מנעול 101, מנעול פאבלוק ועוד. 
  • תיקון דלת מאלומיניום – גם בדלתות אלמיניום קיימים מנעולים חבויים שמתאימים גם לדלת עץ וגם דלת אלמיניום ניתן לקצר.
  • דלתות זכוכית לתיקון דלתות מזכוכית קיימים מנעולי חובק זכוכית,  מנגנון  רול צר חבוי לדלת זכוכית, מנעולים צרים לכיוון דלתות זכוכית, כיוון דלתות זכוכית וכיון דלת זכוכית, תיקון מחזירי דלת ריצפתי.
  • תיקון דלת ממ”ד תיקון דלתות ממ”ד קיימות במגוון גדול עם תקלות מסוימות תקלות כגון איזון דלת ממד, קיצור דלת הממד, החלפת פרזולים וידיות לדלת הממד, מנעול כספת עליון לדלת ממ”ד הם חלק מהתמחות של המנעולנים מצפת.
  • התקנת ידיות בהלה -התעסקות המנעולנים בצפת בידיות בהלה ותיקון דלתות אש, התקנת ידיות בהלה גם לדלתות אש על פי דרישה, התקנת מחזירי דלת ועוד, אנשי תיקון דלתות בצפת המחוייבית לזמינות ולעבודה מקצועית ביותר.

החלפת מנעולים בצפת

שירותינו כמנעולנים בצפת בהחלפת מנעולים ותיקון מנעולים בצפת ושירות מנעולנות בתים בצפת* פריצת מנעולים לדירה * מנעולים בטיחותיים וברמה גבוהה ומנעולים נגד פריצה שנקראת פריצה שקטה* התקנת מנעולי תלי ומנעולי רתק לעסקים ודלתות* התקנת מנעולים חשמליים ומאסטר* החלפת צילינדרים ומנעולים בדירה והתקנת מנעול כספת עליון בצפת* החלפת ידיות לדלתות*  החלפת מנעולים לתיבות הדואר* מנעולים חשמליים עם קודנים לדלת ומנעולים חכמים ללא מפתח* מערכת אנטר ואילוק ללא מפתח* דלתות אש* תיקון והתקנת ידיות בהלה*מנעולן בצפת מקצועי בכל החלפות המנעולים בעיר.

מנעולן רכבים

פורץ רכבים בצפת

-מבצעים במנעולנות רכב לתושבים בצפת– מנעולן רכב במחיר זול, מומחה בפריצת רכבים בלי כל נזק ובדקות בודדות פורצים ללא נזק את כל הרכבים עם הציוד החדיש ביותר שיש גם בפריצת רכבים חדישים ויוקרתיים הכוללים עם נעילת וואקום לדוגמת רכבים גרמניים עם וואקום שפורצים על ידי טורבו רקודר יוקרתי שמנעולני רכב מצפת מעטים שמתמחים לפרוץ רכב שכזה, שחזור מפתחות שאבדו ועוד, מנעולן בצפת הוא גם מנעולן רכב מומחה.

-השירות בפריצת הרכבים בשרות הגון. ואפשרות לייעוץ טלפוני חינם במנעולנים בצפון.

פורץ כספות בצפת

היה ולא זכרתם את הקוד של הכספת או שנגמרה הסוללה בכספת, מפתח הכספת הלך לאיבוד, ואתם רוצים לשנות מספר קומבינציה בכספת. אפשרי להזעיק פורץ כספות בצפת מקצועי ממנעולנים בצפון שיתקנו עבורכם את הכספת או יפרצו לכם אותה בדרך מקצועית וטובה  וניתן לקבל גם שירות מכירה והתקנה של כספות בצפת, אם אתם זקוקים לפורץ כספות מורשה בצפת, הזמינו את מנעולנים בצפון גם בעיר צפת בירת הגליל  052-9252323 . פורץ כספות מורשה יידע גם לייעץ עבור כספת שתתאים לכם על פי רצונכם. לא כל מנעולן מורשה בצפת הוא גם פורץ כספות מוסמך ומומלץ לבדוק אם המנעולן  הוא באמת פורץ כספות מצפת מנוסה וגם מוסמך והאם הוא מכיר איך לתקן או לפרוץ לכם את הכספת שברשותכם, גם אם כספת קטנה לבית לבין כספת כבדה שנמצאת בבתי עסק שונים, כמו כן ניתן גם לקנות כספות ממיטב היצרנים של הכספות לפי רמת ההגנה שתרצו .

לחיוג לחץ כאןוואטסאפ